| dyana333 a întrebat:

Vreau un site bun cu rochii de banchet scurte poate modele mai noi si pana in 2 milioane jumate. dau funda

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Tmcn a răspuns:

Cel mai bine e să cauţi în magazine, nu pe internet, s-ar putea să fii dezamăgită şi să fie prea târziu să te apuci să cauţi altă rochie. În plus, nu o să se aşeze rochia pe tine cum se aşează pe modelele de pe internet. E mai convenabil să cauţi în magazine, probezi, altfel te orientezi.

| dyana333 explică (pentru Tmcn):

Eu nu vreau decat un model ca sa-mi fac o imagine in cap sa stiu cum ar trebui sa fie pentru ca eu vreau sa mi-o fac la comanda la croitorie.