| Babbiiii a întrebat:

Vreau urgent raspund. va rog. am 15 ani nu sunt nici grasutza nici slabutza. dar eu faţă de alte persoane care pot să spun că sunt grase şi umblă în pantalonii scurţi. fustiţe rochii eu nu mă simt bine. urăsc la mine faptul că am puţină celulită pe picioare şi am şolduri. de burtică încet am scăpat timp de 3 luni nu mănânc după ora 6 şi am grijă ce mănânc. dar de celulită nu ştiu cum să scap crying. va rog putin ajutor puppy dog eyes. dau funda

Răspuns Câştigător
| deniisa a răspuns:

Buna. Cel mai bun lucru pe care il poti face in lupta cu celulita este sa faci mult sport si sa mananci cat mai putine grasimi. Dar ca sa fie si mai eficient am gasit articolul acesta pe care l-a incercat o prietena si chiar a dat rezultate.

http://www.studentie.ro/campus/Cum_sa_scapi_de_celulita/c-747-a-47429

Pa pa

6 răspunsuri:
| TheCosmin99 a răspuns:

Stai linistita stiu cum e...
Si eu sunt grasutz am 12 ani si sunt scund, dar nu are nimic manac cand am eu chef dar mai fa sport nu stau in casa si ma joc pe pc.
Stai linistita si eu am la celilita pe mine si burtica ce crezi ca esti singura in lume?
Funda?

| simmy_8381 a răspuns:

Este important ce mănânci. Redu grăsimile, renunţă definitiv la fast-food-uri. Încearcă să mănânci multe fructe (căpsuni, pepene rosu, ananas, avocado, prune, struguri, portocale...etc) şi carne slabă (peste la grătar sau cuptor, pui, curcan sau big grin soia). Apoi, încearcă măcar 15 minute pe zi să faci sport, să te plimbi, să alergi, gimnastica (orice) şi nu în ultimul rând, încearcă o crema anticelulitică. Sportul, dieta şi cremele anticelulitice sunt cea mai bună strategie de luptă contra celulitei. Baftă şi nu uita, nu numai arta cere sacrificii, ci şi frumuseţea happy.

| simmy_8381 a răspuns:

Aaa. încă ceva: accepta-ţi corpul aşa cum este şi ai încredere în tinewinking.

| Babbiiii explică:

• pai " cosminak" vez diferenta dintre mine si tine e ca mie nu imi placewinking eu nu suport aces aspect mai ales sa vad ca il port eu tongue ma bucur ca tu te.ai impacat cu gandul dar eu nu pot pana nu ma vad scapata de aceasta problema :*

| TheCosmin99 a răspuns:

Fiecare cu ce-i place
Aia e nu mai mnca grasimi si fa cat mai mult sport
si nu te indopa cu pastile de slabit, sunt ca niste droguri
papa

| Babbiiii explică:

Nu scumpa nu ma indop cu pastile [-x nici intr-un caz. si da am si spus ca tin regin. am inceput cu infometarea care la mine a dat si rezultate. dar ti-am zis celulita asta laughing. nu e buna