| YoYoXoXoXD a întrebat:

Wazzzup, TPU? Vreau să mă tund, dar nu sunt sigură cum. Cine îmi poate recomanda nişte site`uri cu coafor online,[unde accesul este gratuit tuturor şi unde nu trebuie să mă înscriu ] are fundă! :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe http://www.topsaloane.ro/schimbare-de-look-gratuit.php
si introdu acel cont e super, dar eu ti-as recomanda sa citesti cum se poate face. Te poti da si cu luciu.

5 răspunsuri:
| Oxanna a răspuns:

Taaz...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ca si cum ai spune "vreau si eu sa ma... dar nu am cu cine" - exact asta faci tu, ca si in dragoste, placerile nu se discuta, poate tu vrei chel tuns iar eu recomand "freza" lui Michael Jackson! crezi ca te poate cineva ajuta pana nu zici si ce curente practici si vrecventezi, hai sa fim seriosi, eu credeam ca aici sunt intrebari seriose, dar. m-am lamurit, bafta la tuns, poate gasesti o "freza"pe gustul tau, bafta si... no comment!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe taaz trebuie sa ai cont la fel si pe topsaloane.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.divahair.ro/
:x