| CornyPudica a întrebat:

Weekendul viitor ma intalnesc cu un tip foarte dragut si ma intreb cum ar trebui sa ma aranjez. Ceva sugestii?

Răspuns Câştigător
| comansorin a răspuns:

Nu conteaza ceea ce conteaza e sa te placi tu asa cum esti nu sa-ti pui o bluza pe tine si sa zici : "Oare i-o placea? " NU! nici o data sa nu faci asta! NICI O DATA imbracate asa mai fresh mai punk cum iti place.Hai sa-ti spun ceva, noi baietii in general nu ne uitam dupa haine ca-i cu Justin Biber ca-i cu Liviu Guta nu ne pasa intelegi noi ne uitam mai mult dupa sani dupa fund(scuza-mi expresia) noua nu ne pasa imbracamintea ci doar ceea ce fetele au si nimeni nu mai are, intelegi? deci imbracate si intr-un maieu daca iti place! numa sa-ti placa tie! Ok sper ca te-am ajutat bafta la intalnire!

3 răspunsuri:
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Eu iti recomand sa porti o rochie cu o pereche de pantofi(bine,acun depinde si unde va duceti)asta daca mergeti la un club, local, restaurant, parul sa fie aranjat intr-un mod cat mai natural si machiajul la fel. Bafta!happy

| BellaSomerhalder a răspuns:

Pont: fii cat mai naturala.

| Amabilul a răspuns:

Sincer,fara sa te superi,tu esti frumoasa oricum te-ai imbraca si aranja asa ca nu-ti face probleme ca o sa te placa oricum! Imbraca-te si tu in functie de vremea de afara si locul in care va duceti dupa ce va intalniti! Asta e sfatul meu,acum faci ce crezi si ce simti ca e potrivit si mai bine pentru tine, pa-pa, noapte buna!