| YumiSukinanda a întrebat:

Ziceti-mi de niste coafuri de banchet..usoare, foarte usoare, am parul pana la sani. FUNDA! urgent

5 răspunsuri:
| Emmmmmm a răspuns:

UIte aici
http://www.coafuri-noi.com/coafuri-mirese-nunta/coafura-coc-cu-trandafir
funda?
p.s.daca nu iti place cocul iti alegi tu alteva

| psycho771 a răspuns:

Ce zici de bucle, dar cate o suvita din fiecare parte prinsa la spate?
Sau lasa-ti parul drept, incepe dintr-o parte o impletitura pe care sa o duci pana in partea cealalta ca o cordeluta.
Sau, indiferent daca iti lasi parul drept, sau ondulat, fa-ti cararea altfel decat de obicei thinking

| TinaApril04 a răspuns:

Se poarta buclele lejere, cu placa se fac foarte usor, si sa fie mai elegant ti-l tapezi putin in crestet si iti faci o carare intr-o parte sau daca ai breton iti poti face o fundia din parul tau, sunt foarte interesante.