| MadutzaPuP a întrebat:

Ziceti-mi va rog un remediu natural(sau cum se numeste)ca sa-mi creasca unghiile. Leam avut o data lungi dar erau foarte subtiri si se rupeau repede.

Răspuns Câştigător
| anamaria06 a răspuns:

Incalzeste ulei de masline si stai cu unghiile in el. mai poti sa tai o lamaie in doua si sa-ti bagi unghiile in ea.

2 răspunsuri:
| Rebeeca17 a răspuns:

Da`te cu ulei de ricin!

| Nysha a răspuns:

Pai.matusimea e manichiurista si eu am unghiile lungi dar se exfoliaza si se rup si mi-a spus sa pun intr-un bol niste ulei fiert(cald nci chiar sa te oparesti) si sami tin unghiile vreo 10 minute!