| ioana_5009 a întrebat:

Zineryt e bun? adica eu il folosesc de cateva saptamani si nu prea isi face efectul...

7 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Nu pot sa zic ca e foarte bun. dar e acceptabil. l-am folosit si nu iti face mereu(in totalitate)efectul... dar inca ma mai dau cu el uneori. Poti incerca si skinoren o crema contra acneei.eu sunt deja la al doilea tub si e mult mai buna decat zineritul.Atentie daca le folosesti trebuie sa te dai si cu o crema hidratanta pentru ca usuca rau tenul.

| Sოﺁℓε a răspuns:

Da este buna dar doar la unele persoane poate tenul tau este diferit deoarece nu la toti este la fel incearca alte produs e si vei vedea ce ti se potriveste

| Vee a răspuns:

Da e foarte bun acum depinde de tenhee hee insa sper ca folosesti sh o crema de fata ceva ca Dove, pentru ca Zineryt usuca ff rau pieleawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine(si la multi altii) a avut efect.Acum depinde de fiecare tip de ten. Dar am citit undeva ca daca nu apar rezultate in 2 luni, nu vor aparea niciodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de cate ori il folosesti pe zi si dupa cat timp te speli de el?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru cryout. il foflosesti cand vrei numai sa nu faci exces de el o data sau de 2 ori pe zi e perfect. si nu te speli de el il lasi sa actioneze. pentru ca intr'o nu mai simti ca esti data cu el. si pentru deea referitor la calitate. la mine functioneaza. eu iti recomand si niste produse naturale care nu fac rau pielii cum ar fi gomajele. de la Yves Rocher. sunt foarte bune

| AlexEmerson a răspuns:

Sincer am incercat si eu si nu a mers in schimb iti recomant o solutie de curatare de la sebamed, crema fugidin iar dupa ce te mai speli odara cu acea solutie de curatare date cu isotrixthinking la mine a functionathappy