| MoNsTeR a întrebat:

1.cat este solda lunara a unui student la Academia de politie?
2.este greu examenul de licenta?

1 răspuns:
| cîrne a răspuns:

50 ron.chiar azi am scos-o.insa la asta se mai poate adauga un spor de 40 ron pentru sefii de clasa si de grupa.de asemenea, cei care au bursa mai primesc, in plus, cam 30 ron
in privinta examenului de licenta, acesta este destul de simplu pentru un student ce a invatat constant in ce trei ani de studiu.valoreaza doar 25 la suta din nota finala.
deci nu pentru examenul de licenta trebuie sa-ti faci tu griji daca vrei sa ajungi aici.