| nikolettta a întrebat:

1. facultatea de jurnalism UBB cluj si facultatea de jurnalistica tibiscus din timisoara sunt particulare sau de stat?(eu am vazut ca scrie taxa de scolarizare 2400 lei/an si nu stiu daca este taxa pentru particular sau o taxa care se plateste si la stat big grin)
2.care imi zice si mie cum se face admiterea la jurnalism UBB cluj pentru ca pe site eu una nu am gasit ceva concret?
funda mare + pct bonus

Răspuns Câştigător
| sagetator a răspuns:

Facultatea de jurnalistica din Timisoara este de stat. Acei 2400 ron sunt pentru locurile cu taxa. Din totalul de locuri, 65% sunt cu taxa si restul sunt la buget.
de Cluj-i do not know.