| PCH a întrebat:

17 ani, baiat, caut sa un loc de munca pe care il pot practica cateva ore.Doresc sa impart pliante dar nu stiu unde sa apelez. AJUTOR!

Răspuns Câştigător
| Fundă25 a răspuns:

Buna!

Daca doresti sa imparti pliante, ti-as sugera sa te duci la un hipermarket (ex: Metro, Carrefour, Real, Selgros.) si sa intrebi acolo despre asta. Ei sigur te vor ajuta.
Daca doresti o slujba incearca ceva gen McDonald`s. Du`te acolo si vorbeste cu cineva despre ce job (gen part`time) ai putea avea.

Sper ca te-am ajutat.
O zi buna!

5 răspunsuri:
| Optimus7 a răspuns:

Eu stiu pentru pliante pe cineva. Stiu in Pitesti

| InSaN3 a răspuns:

Se mai zice si Sampling, Hostess.
Pai depinde in ce oras esti.
Daca ai un kaufland langa tine, da o fuga si vezi ca au ziare pentru sambata de impartit. poate te iau si pe tine.
Incearca la magazine electronice mari."mergi direct la ele si intrebi daca au nevoie de cineva care sa le distribuie reclamele"
Daca nu, cauta pe net ceva cu angajari sempling.
Vezi ce magazine ai in oras si intreaba la ele.

| PCH explică:

Am cautat pe internet si nu am gasit nimic.
Specificare sunt din Bucuresti

mira
| mira a răspuns:

Precizeaza macar de unde esti.

| reaper a răspuns:

Caut persoane pentru diverse joburi online simple, detalii pe email, TPU@reapdevelopment.com