| NicollNikkyKv a întrebat:

3 cuvinte care o definesc pe antonia?!
cum vi se pare antonia?

5 răspunsuri:
| AdryTheBest a răspuns:

Hm... E frumoasa, draguta si canta bine. Imi place. Nu e preferata mea, dar imi place mult.

| Maxim96 a răspuns:

Frumoasa,inteligenta si talentata

| butterflyeffect0000 a răspuns:

Frumoasa, admirata si talentata.

| TheAce a răspuns:

Antonia e un produs mediatic, nicidecum un artist. Are o voce buna, e drept dar la fel de adevarat e si faptul ca ea 1. nu-si compune textele; 2. nu-si compune muzica; 3.nu are o identitate personala, avand in spate o armata de PR-i care ii ghideaza fiecare pas. Intr-o societate insa in care 90% din oameni nu au cultura e normal ca cineva ca Antonia sa aiba succes.

| Andreaa a răspuns:

Frumoasa :3