| moosee2036 a întrebat:

A absolvit careva de la universitatea de medicina si farmacie,, carol davila" din Bucuresti la facultatea de moase si asistenta medicala, din care ati ales asistenta medicala? Cum a fost? Ce materii ati facut? De la 1 la 10 cat de greu a fost? Unde ati stat (camin, apartament, etc)? Cat v-a costat? Si unde v-ati angajat dupa absolvire?

1 răspuns:
| LisaJulie a răspuns:

Eu îți recomand chiria, deoarece căminul nu este cel mai bun și nu are condițiile cele mai bune! Cat despre materii, ți se vor spune la începutul anului