| Licia_71 a întrebat:

A auzit pana acum cineva de Train the Trainers? Ce este mai exact? Ok, stiu ca sunt traineri pentru diferite domeniu, dar train the trainers?

1 răspuns:
| MeConstantine a răspuns:

Coaching - este ceva mai important. Adica cu totii avem nevoie de traineri dar si acestia trebuie sa invete meseriile de undeva, de la cei mai buni. Train the trainers sunt cei care au si abilitatile sa predea, sa faca coaching si suport, pentru cei care ar trebui sa predea mai departe.