| Pauleboy a întrebat:

A colaborat cineva cu firma "Jobs selection Brasov"? E serioasa? In cat de la acceptarea pre-interwiew-ului ati inceput lucrul? Ma axez pe craziere.
Ce anume ti-a trebuit? Ce a contat cel mai mult?
Ce ti-a placut/displacut la aceasta companie? Cum sunt companiile indicate de ei?
Merita sa imi caut un job prin aceasta firma?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fii atent ca firmele de recrutare iau si comision.Si nu este mic.Si nu poti fi sigur ca ai de munca. Oricum comisionul nu-l mai vezi.

| George_Chiper_1991 a răspuns:

Este foarte serioasa agentia.

Recomand! Eu muncessc la compania Carnival Cruise Line, bineinteles prin intermediul lor.