| Chelbosa a întrebat:

A facut careva vreun curs de operator CNC? cum e? se invata greu? eu nu am tangente cu tehnica, nu stiu absolut deloc desen tehnic.

4 răspunsuri:
| Niklauss a răspuns:

Nu e greu

| Ice_OkiVerzi_1990 a răspuns:

Nu e foarte greu, eu acum fac cursul asta sunt din Arad trebuie doar sa iti placa lucru asta

| Cor7ezz a răspuns:

Salut. Nu este delog greu. Eu acum sunt in al doilea an de profesioana ca Operator CNC. Trebe sa stii cat de cat matematica adica lucruri de baza scaderi, imultiri, impartiri. Si desen tehnic inveti nu este greu. Bafta

| Acreditate_Cnfpa_Profesionalnewconsult_1976 a răspuns:

Nu este deloc greu cursul, daca este sustinut de formatori in regula si daca ai si indrumare ulterior cand te vei angaja. Uite aici mai multe detalii despre cursul cnc daca te mai intereseaza : http://www.profesionalnewconsult.ro/......a-numerica