| noonecaresaboutme a întrebat:

A facut cineva cursuri la " Jademy"? daca da, ce parere ai despre firma/ taxa avand in vedere ca iti oferta oportunitatea unui job.

5 răspunsuri:
| Bica_Madalina_1993 a răspuns:

Buna, eu tocmai m-am inscris. Pana la urma ai parcurs cursul respectiv?

| iaiwa666 a răspuns:

Jademy este o echipa de amatori, te sfatuiesc sa fugi de ei. gasesti alte cursuri mult mai bune si ieftine la 400-600ron nu la 5000

| iaiwa666 a răspuns:

Este o echipa de amatori

| iaiwa666 a răspuns:

Eu zic sa te retragi... proasta alegere. sunt niste amatori

| ria123 a răspuns:

Suportul de curs de la jademy este de fapt traducerea acestei carti {https://programmingbydoing.com/} care costa DĂCÂT 64 de euro cu tot cu tutoriale video si explicatii detaliate - mult mai detaliate față de cele ale așa-zișilor instructori de la jademy, succesuri!