| anonim_4396 a întrebat:

A facut cineva de aici studiile la F.E.G?

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu, dar ce stiu sa iti zic e ca ducindu-te la aia bagi bani in buzunar unor pesedisti nenorociti.

| mentholinks a răspuns:

Am facut eu un semestru cu ceva ani in urma.

| aaanamariaaa a răspuns (pentru mentholinks):

Si cum a fost? Adica ai renuntat din motive personale sau fiindca scoala nu era îndeajuns de buna? Adica am mai citit pe ici pe colo pe net cate ceva despre Feg si nu au fost foarte multe păreri bune, adica nu am citit foarte mult vreo cateva articole doar si eram curioasă daca cineva de aici face sau a facut Feg.ul si cum a fost. Se invata..este mai permisiv..se lipseste.e strictețe ca la facultate..lucruri de genul.

| mentholinks a răspuns (pentru aaanamariaaa):

Daca vrei, inveti oriunde. Nu e strictete, poti sa lipsesti, despre examene nu stiu ce sa zic fiindca nu am apucat sa dau vreunul.