| Makaka a întrebat:

A invatat cineva programare (html c++), singur, nefiind la profil de informatica?
Imi puteti spune cum? Ce surse ati folosit? Recomandari, sfaturi

Răspuns Câştigător
| pulx a răspuns:

Eu am invatat c++ de pe Youtube laughing. Poti incerca apoi sunt mai multe aplicatii pe telefon, gen carti sau care mi se pare cel mai interesant este Learn c++, de acolo poti invata si html si asa mai departe.

1 răspuns:
| BogdyBog91 a răspuns:

Salut! Pt html pe w3schools.com. Iar daca vrei sa faci probleme la info ai site-ul pbinfo.ro,