| Napster123 a întrebat:

A lucrat careva in Cipru in domeniul hotelier? Mai exact la Grand Resort hotel? Am inteles (din sursele de pe internet) ca este periculos: iti este oprit pasaportul, banii nu ii primesti la timp, esti jignit pentru ca esti roman, etc. Este adevarat?

1 răspuns:
| utilizator9 a răspuns:

In domeniul asta, indicat ar fi sa incepi din tara si apoi sa mergi in strainatate dupa ce te experimentezi...romanii oricum sunt vazuti la fel peste tot