| Hyunjinsboxers a întrebat:

A lucrat cineva ca gestionar la eMag? Poate cineva să-mi descrie activitatea de acolo?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

EMag-ul nu are gestionar, are mai multi directori si angajati, la depozit, de magazin, dispecer de intrari marfa, dispecer de iesiri marfa, contabili pentru import samd.

| Konstantinos99 a răspuns:

Logistica 100% aia e multe activitati digitale nu stiu ce se mai proceseaza acolo, cred ca o mana de oameni gestionari si ambalatori si restul la birouri