| IoanaIonuca a întrebat:

A lucrat cineva in timpul facultății? Se poate sau e destul de obositor? Eu aș dori 4 ore. Sau ce "metode de făcut bani" știți?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu merge una cu alta ori muncesti sau muncesti

| Bondarel99 a răspuns:

Depinde de facultate si de locul de munca.
Daca esti la medicina clar nu ai cum sa lucrezi, nu ai cand fizic.
Daca esti la ASE merge.
Daca ai nevoie neaparat de bani poti sa iti iei si job full time si sa lucrezi noaptea, daca rezisti.
Dar iti recomand un job part time totusi. Sunt facultati care nu cer prezenta la cursuri ci doar la seminarii si laboratoare deci ai mai mult timp liber, dar nu o sa intelegi prea mult din ce se face acolo...

| Dalmore a răspuns:

Da, e obositor. 4 ore e ok. Se castiga bine la call-centere.