| ALEXICAmarketing a întrebat:

A muncit cineva la Cora sau Carrfoure pe postul de colector comenzi online? Cum este acest loc de munca? Este volum mare de clienti?

1 răspuns:
| SingleForOne a răspuns:

Da, este volum foarte mare de clienti. Nu lucrez direct cu ei, dar vad ca sunt foarte stresati si rapizi, si destul de multi (5-10) atat la Cora, cat si la Auchan, insa nu am Carrefour hypermarket in zona mea. Dar majoritatea mi-au spus ca sunt multumiti de ceea ce fac, adica faci comenzi cat de bine poti, si nu ai grija sa ai intreg raionul alimentat, si nici de curatenie nu te ocupi.