| AlexRăzvan531765 a întrebat:

A.S.E. Administratie publica este o facultate in care iti trebuie baza mare de matematica? Dar management? Daca este cineva care este acolo. Domenii de profesare ceva? Funda pentru cine imi zice sau ma pune in legatura cu cineva care stie

1 răspuns:
| RoCkKiD a răspuns:

Nu iti trebuie multa matematica..doar treburi de baza. Daca stii adunari, scaderi, inmultiti, impartiri si fractii o sa fii ok.

Management n-ai de unde sa stii in prealabil + ca este irelevant pentru specializare. Daca o materie se numeste managementul a nu stiu ce public e doar un nume pompos sa sune bine.