| xbugs a întrebat:

A terminat/intrat careva la academia de politie sectia pompieri?
Daca da ce faci la cursuri?
Ce ajungi dupa ce termini?
Ce trebuie sa faci dupa ce termini?
Vreau sa dau peate 2 ani acolo si vreau sa stiu cam tot... nu fiti zgarciti la detalii!
Multumeac anticipat!
Cel mai bun raspuns funda!

Răspuns Câştigător
| Alex201938 a răspuns:

Pai dupa ce termini in functie de medie primesti post in ceva judet unde te repartizeaza cei care au cea mai mare medie au dreptul sa aleaga unde vor, si o sa fi ofiter efectiv nu stiu ce lucreaza dar la incendii mari ies si ei in rest doar fac verificari si cam atat.
Plus ca nu iesi doar ofiter la pompieri, ai si specializare de inginer in instalatii. La cursuri faci cam tot ce se face la inginerie plus ceva ce tine de pompieri. Sper ca te-am ajutat. Funda? happy

1 răspuns:
| Alex201938 a răspuns:

Ai zis ca-mi dai funda sad