| beldy a întrebat:

A-ti folosit serviciile site-urilor de frelanceri din Romania de genul www.muncitorcalificat.ro?

1 răspuns:
| andrei_4400 a răspuns:

Da, e un site util pentru cei interesati sa isi gaseasca de munca in anumite proiecte pentru cei care incearca sa isi promoveze serviciile pe care le ofera si pentru cei care cauta anumite cursuri, de calificare, formare profesionala, specializare, etc,, eu mi-am configurat deja un profil pe care puteti sa-l vizualizati aici: http://www.muncitorcalificat.ro/comunitate/andu/