| BUBULINA a întrebat:

Offff nu pot sa ma loghezzz
Ralucaaaaaaaa
ma loghez si ma scoate imediat

9 răspunsuri:
| hamsterx a răspuns:

Me2 sad

| OnWeed a răspuns:

Toti patim asa, stai linistita. Oricum, din ce vad suntem logati deoarece ne apare numele la intrebarile/raspunsurile pe care le postam happy

| OnWeed a răspuns:

Toti patim asa, stai linistita. Oricum, din ce vad suntem logati deoarece ne apare numele la intrebarile/raspunsurile pe care le postam happy

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Dacă apeşi pe "Intră în cont" ai să vezi că de fapt eşti logată

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu n-am probleme.

Abh
| Abh a răspuns:

Offffffff ia un diazepam si culca-te.

| dorinaugustin a răspuns:

Ei vezi ca nu esti singura? Se mai intampla si asa cateodata...happy

Răspuns utilizator avertizat
| Deea a răspuns:

La mine nu se intampla.