| marrinnaa a întrebat:

AGENTIA CRYSTAL de la romana stie cineva ceva despre ea? a colaborat cineva?

2 răspunsuri:
| Boruzescu_Andra_1991 a răspuns:

Si mie mi s-a trimis un sms pentru a ma prezenta la interviu, in urma "interviului" am inteles ca trebuie achitata o taxa de inscriere de 60 de lei, mai departe vorbim pe privat daca vrei, sper sa te ajute cat de cat raspunsul meu.
Pana acum eu zic ca e ok agentia dar chiar sunt curioasa cum ai auzit tu de ea.
happy Astept raspunsul tau!

| NuTeIntereseazapeTine a răspuns:

Da,eu colaborez cu Agentia Crystal din luna septembrie, am participat la castinguri si am filmat pe la diverse emisiuni...remuneratia a fost pe masura. apropo, am facut si acele poze profesionale si acum beneficiez de promotii de lux, reclame si am fost aleasa si pentru filmul nemtesc, ca figuratie simpla.5 stele din partea mea pentru aceasta agentie.merita sa incercati.