| Andi2003 a întrebat:

Ai sanse in viata sa-ti iei un job cu facultatea de biologie sau chimie sau fizica?:

Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

Da,dar sunt putine locuri in comparatie cu cele din invatamant. Poti fi biolog la un spital, fizician la o firma, chimist in spital, surse de apa, laborator.Totul depinde de performanta ta, dar si de noroc.

3 răspunsuri:
| OlgaChampey14 a răspuns:

Da poate la medicina veterinara happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti foarte bun in domeniul respectiv, sigur ai sanse.

| BlackHeartBlackLife a răspuns:

Da,ai.Stiu asta pentru ca mama mea a facut facultatea de biologie si pana la urma a ajuns asistenta medicala. Sper ca te-am ajutat!winking