| dydysor01 a întrebat:

Ai vrea sa fii o vedeta renumita?

Răspuns Câştigător
| Ilyncutz a răspuns:

Cine n-ar vrea?raised eyebrows b-)

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Tot ce îmi doresc este să devin un om mai bun

| Elena1234456 a răspuns:

Depinde prin ce sa fiu renumita - e o diferenta dintre Bianca Dragusanu si Angelina Jolie.

| Yumitsu a răspuns:

Pai, chestia asta are si plusuri, si minusuri. Plus este ca te stie toata lumea, daca esti destul de renumita ai si bani cu carul. Dar minusuri: nu ai viata personala, mereu esti urmarit de presa si de fani. e destul de greu.

| Wihaela a răspuns:

Nu
imi place copilaria mea asa cum e big grin cu bune cu rele laughing o iubesc.de ce? poate nu le-am facut pe plac fanilor si ma trezesc ca o tigaie-n cap laughing
uh? tie t-ar place

| dydysor01 explică:

Desigur. big grin As vrea sa fiu cantareata sau pictorita.

| Deea_7820 a răspuns:

Hm.nu cred. Asa nu o sa mai ai viata ta particulara...pentru...ca vei fi ''vanata'' de tot felul de persoane care vor sa afle mai multe despre tine. Vor ajunge sa-ti intre in, intimitatea ta ::big grin