| fcrb9999 a întrebat:

Aia care m-a facut pe mine tampit ba noabo ce sti tu asae frumos sa furi dca sunt anumiti ca tine fraeri care nu stiu cee frumos sa fui deceaba mai joci metin2ro ce alti cum fura numai ei au voie? fur si eu proasto fiatent buto am un id facut de mine cu nume de GM si ma dau pe acel id GM si am un cont de lv 6 cu numele Angajatu si ai mint paia pe ro ca sunt angajatu lui gm si ca ofer informati acum cateva zile i-am zis la unu ca sunt angajatu lui GM si daca vrea iteme+9 sa dea add la id lui GM de mess lkam fraerit si i-am cerut contul si mila dat l-am facut crud i-am luat bani iteme etc dar sa prins tipu ca avea iteme+9 si lea pus la depozit cum ai pot afla parola dela dep sa-i iau si iteme alea? fara sa intru pe meylu lui asa pot?

6 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Prietene, fara suparare...Iti sugerez niste ore de limba romana in particular. E de-a dreptul exagerat modul in care ai scris acest post. Am numarat peste 30 de greseli de fond, exprimare si greseli gramaticale. Te rog revizuieste-ti limbajul si pe viitor cearta-te cu lumea in privat.

| Cosmin86 a răspuns:

Esti analfabet

| arthurarad a răspuns:

Ma jur ca dau funda celui care reuseste sa decripteze articolul asta happy

| fcrb9999 explică:

Aia care m-a facut pe mine tampit ba noabo ce sti tu asae frumos sa furi dca sunt anumiti ca tine fraeri care nu stiu cee frumos sa fui deceaba mai joci metin2ro ce alti cum fura numai ei au voie? fur si eu proasto fiatent buto am un id facut de mine cu nume de GM si ma dau pe acel id GM si am un cont de lv 6 cu numele Angajatu si ai mint paia pe ro ca sunt angajatu lui gm si ca ofer informati acum cateva zile i-am zis la unu ca sunt angajatu lui GM si daca vrea iteme+9 sa dea add la id lui GM de mess l-am fraerit si i-am cerut contul si mila dat l-am facut crud i-am luat bani iteme etc dar s-a prins tipu ca avea iteme+9 si lea pus la depozit cum ai pot afla parola dela dep sa-i iau si iteme alea? fara sa intru pe meylu lui asa pot?

| fcrb9999 explică:

mane care stie cum se sparge parola la id -urii de mess as dori si eu sa invt asa ceva mise pare ceva frumos nemai pomenit care stie?

| fcrb9999 explică:

Mane nu stiu cesa mai ma fac as dori si eu un ajutor dau rib+9 bonusat cu pm -10% pc 12% cu fatala+3 anti razboinici+3 caremi da si mie un hack de pescuit sunt disperat dupa asa ceva cam un prieten care aavut asa ceva si cand l-am vazut imi venea sa numai plec dela el