| TheBestLife a întrebat:

Ajutati-ma! Cit de importanta e matematica pentru a deveni un designer de interior? Cam cu ce medie ar trebui sa termin liceul ca sa ma primeasca la universitate?

Răspuns Câştigător
| chatalynutzz a răspuns:

Cu media peste 7
fundabig grin

2 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Conteaza, ce crezi ca angajeaza toti retarzii care nu stiu sa masoare latimea si lungimea? sau sa nu stie sa socoteasca?

| mihaela0502 a răspuns:

Nu conteaza media! important e sa ai bacul luat. La UNIVERSITATEA DE ARTA, sectia design de interior conteaza sa ai imaginatie sa ai simt artistic.o sa faci perspectiva dar nu e greu, asta asa nj chesti elementare. tr sa iti placa ce faci!