| Carmen8meeh a întrebat:

Am 13 ani și visul meu e sa devin actriță la Disney Channel! Am auzit ca din octombrie putem merge în America fără viză. Dar nush cum sa îmi conving mama

7 răspunsuri:
| asperger3 a răspuns:

Fals. Conform Digi 24 abia s-ar putea din 2017.
http://www.digi24.ro/......a+din+2017

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In America fara viza laughing Foarte tare. Vreau sa o vad si pe asta. Actrita la Disney Channel? Si pe asta vreau sa o vad. laughing Cand vezi porc zburand atunci romanii vor avea liber in SUA. Si tot atunci ajungi si actrita la Disney.

| Clorox a răspuns:

Papusa... Sunt vise, stai chill si incearca sa iti alegi alt vis!
Cand eram si eu mic, visul meu era sa...Mda, nu am visat la nimic, deoarece ai sa vezi tu cat te *** viata!

| 0Alexander0 a răspuns:

E bine sa visez. Mai asteapta sa cresti, sigur te vei razgandi. Din partea ta pare usor, dar crede-ma nu e asa cum pare.

| AFR81 a răspuns:

Nu vreau sa te descurajez, dar visul tau nu este realizabil. Ai sanse foarte mici sa-l indeplinesti. Si mai mici sunt sa pleci cu mama ta in viitorul apropiat in SUA. Stiu ca e o varsta la care baietii doresc sa fie fotbalisti, "supermani", agenti secreti, luptatori de wrestling si asa mai departe, iar fetele actrite, modele sau mai stiu eu ce, insa nu, nu se poate.

| Mihaelaa98 a răspuns:

Si eu imi doream sa devin cantareata de muzica rock, si n am reusit. chestia asta o faci de mica treptat, participand la chestii micute pana sa ajungi pe marile ecrane din America, e mult de munca. Mama ta nu te va lasa sa pleci singura, daca tot iti doresti asta, fa o cand o sa fi pe propriile tale picioare

| 19iuly19ko16 a răspuns:

Fa niste cursuri de actorie, momentan. Cand o sa fii mai mare poate o sa te razgandesti, dar fa-le daca actorie e o optiune de a ta happy