| bl00 a întrebat:

Am 14 ani si imi doresc foarte mult sa fiu actor sau model.ma poate ajuta cineva cu vreun sfat?

Răspuns Câştigător
| ingeras_4640 a răspuns:

Sa nu renunti niciodata la aceasta dorinta prin munca putin efort vointa vei reusii cu siguranta

4 răspunsuri:
| Ukka96 a răspuns:

Sfatul meu este sa nu renunti niciodata la visele pe care le ai... sa nu-ti pese ce zic ceilalti... In viata tr sa faci ceea ce-ti place! Iti doresc mult noroc!

| Sarahh a răspuns:

Ai un vis frumos; x. Si ew as vrea sa ma fac model. Depinde. Sa dea Dumnezeu sa ajungi ce iti doresti tu :*. Pwp. love struck. Funda?!

| justme91 a răspuns:

O ai mare? filme porno!

| bl00 explică:

Multumesc pentru sfaturi