| BAIATUL a întrebat:

Am 15 ani si inca nu m-am gandit ce o sa fac dupa ce termin liceul nu as mai vrea sa mananc banii parintilor adica sa ma angajez undeva dar sa castig eu bani.Nu m-as gandi sa dau al facultate pentru ca nu sunt genul de baiat care sa invete si etc adica am media anuala in clasa a IX-a 7 si ceva adica nu invat prea bine dar vreau niste idei ceva pe care sa ma axez de acum pe ceea ce vreau sa fac mai departe.Va rog fara misto si chestii de genul asta. Tin sa mentionez ca sunt al liceu in profilul electric.

3 răspunsuri:
| Necrophagist a răspuns:

Mi-e dor de Ceauşescu cu sloganul ăla-l lui de învăţaţi învăţaţi învăţaţi.

| anduza a răspuns:

Eu vreau animatoare sa fiu dar la mine e problema cu parinti mei sad...

| Denisa_2702 a răspuns:

Mai ai pana termini liceul, poti sa te gandesti bine in acest timp ce sa faci. daca nu doresti sa te inscri la o facultate, vrei sa muncesti cautati ceva care sa iti placa sa faci,. daca spui ca esti la profil electric si iti place poate iti gasesti ceva in domeniu.succes!