| anutza08 a întrebat:

Am 16 ani si doresc un loc de munca, ceva serios pe care l-as putea indeplini dupa orele de curs fiind de dimineata. Voi ce ati face, sau ce faceti pentru a castiga un banut in plus? sau ce as putea face eu pentru am gasi un loc de munca? Fara acele firme de cosmetice Va >multumesc!big grin< Vrea sfaturi de la cineva care a trecut si el prin asta, pe un salariu cat de cat ok nu mizer.

5 răspunsuri:
| Alex66 a răspuns:

mergi la magazinele de constructii si intreaba daca au nevoie sa imparte pliante.....la un restaurant la bucatarie sau orice altceva...

| andreeagicu a răspuns:

Poti sa imparti fluturasi prin centre comerciale...vezi ca sunt multe firme care au posturi pentru promoteri. Sau poti sa faci degustari la standuri prin magazine. Iar plata din cate stiu este la ora.

| RoXXXoR a răspuns:

Am auzit ca la Carrefour sunt posturi pentru tineri de la 16 ani in sus si acolo ma duc eu peste doi ani.Cica se plateste 11 lei pe ora!

| emil11 a răspuns (pentru RoXXXoR):

Pe ce lume traiesti, cum sa se castige 11 lei ora, abia daca ia patru 5 milioane pe luna.

| anutza08 explică:

Mersi mult chiar ma ajuta :*