| Rotaru_4395 a întrebat:

Am 17 ani si 6 luni sunt din Iasi.Si nu stiu ce meserie s-ar potrivi mai bine. Ce sa aleg intre hair-stylist si manager de hotel?

2 răspunsuri:
| degette_1911 a răspuns:

Manager in general, nu neaparat de hotel, dar mai ai de inv asa daca stai prost cu scoala hair bla bla bla cum ii mai zice, si deschizi un salon si faci reclama si angajezi curve care stiu sa faca ce draq se face la un salon happy

| Radu1 a răspuns:

Pai de unde vrei sa stie altu ce meserie ti s-ar potrivi tie? Tie ar trebui sa-ti pui aceasta intrebare!