| 9mmChris a întrebat:

Am 17 ani si sunt la filologie, anul viitor (cand fac 18) as vrea să mă angajez in IT,cunosc destul de bine C++, Python si Lua si am zeci de programe făcute cu OpenGL sau diferite frameworkuri, am o sansa sa fiu angajat cu diploma in filologie in loc de mate info si fara experienta?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca faci treabă bună la interviul de angajare nu le pasa de diplome. Acum bineînțeles contează și ce caută angajatorul

Răspuns utilizator avertizat