| serk a întrebat:

Am 17 ani si vreau sa castig niste banuti. Sunt din Brasov. Ce pot face?

6 răspunsuri:
| MoneyMoney a răspuns:

FOARTE SIMPLU http://www.blogarismeromanesti.blogspot.com îţi alegi ce vrei şi ce ţi se potriveşte cel mai bine de acolo!

| 0rlando a răspuns:

Poți face pe ghidul turistic cu turiștii străini.

| laptopnews a răspuns:

Poti sa faci referate, sa ii ajuti pe cei care nu se pricep la tehnoredactare, sa imparti fluturasi... ii mai instalezi windows-ul unui vecin si gata! Succes!

| erika13 a răspuns:

Chiar daca esti baiat poti sa faci oriflame, se poate castiga destul de bine, 23%-30%- 40% din vanzare, si e distractiv, sunt produse de baieti in catalog; parfum, gel de dus, spume de ras, balsam... daca vrei mai multe detalii:erika_fazekas@yahoo.com

| ynnaynna a răspuns:

Te ajut eu. te pot face reprezentanta oriflame..se castiga destul de bine... ia id meu: e.mary15