| AlexandrulS a întrebat:

Am 17 ani si vreau sa intru la fotbal credeti ca este prea tarziu sau mai pot inca sa fac cariera? Nu stiu daca sunt bun dar vreau sa incerc.

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Prea tarziu sa faci cariera, la varsta asta, jucatorii buni ajung sa joace deja la echipele mari, dar poti face fotbal de placere, cu prietenii.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu... nu ai cum sa mai intri la varsta asta happy
Orce ai face e imposibil.

| DdDdde a răspuns:

Nu te lua dupa altii faci ce vrei daca iti place fotbalul ce mai astepti? happy

| costyMGM a răspuns:

Stii vorba aceea ca incercarea moarte n-are..si parerea mea este ca nu e prea tarziu. daca iti place si ai vointa vei ajungi departewinking

| costyMGM a răspuns:

Si atata timp cat iti doresti cu adevarat acest lucru, totul e posibel