| Silviuionut29 a întrebat:

Am 18 ani si sunt pe clasa a 12. Ma tot gandesc la ce facultate sa dau. Dintre Politehnica si Academia de politie ce îmi recomandați?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cele doua facultati presupun inclinatii si calitati foarte diferite, asa ca n-as putea recomanda ceva. Tu stii cel mai bine cum stai, asa ca esti singurul care poate lua o decizie corecta.

| Adry05 a răspuns:

Depinde la ce profil esti si la ce te-ai vedea mai degraba lucrand.
Dar dintre ele, Poli e mai de viitor, zic eu.

| WhOo a răspuns:

Gandeste-te ce ti-ar placea sa faci in viitor si alege acel lucru, este viitorul tau deci e decizia ta

| Silviuionut29 explică:

Sunt pe stiintele naturii din pacate. Stiu putina engleza si ma gandesc ca mi ar fi greu sa o mai învăț acum pe langa celelalte materii de invatat.

| whatevernvm a răspuns:

Poli

| neutrino a răspuns:

Fa-te politIst!