| Flowlawl a întrebat:

Am 19 ani si vreau sa ma duc in strainatate (Anglia) sa dau probe de joc la o echipa de liga a 2 / 3 chiar a 4 happy stiu cu ce se mananca fotbalul dar n am agent sau d astea, sunt "on my own". ar merita incercat? sau aia cand ma vor vedea ma i-a la "suturi"? si experienta nu prea am dar am conditie fizica foarte buna

1 răspuns:
| Com3 a răspuns:

De ce nu incercii sa faci asta in Romania?, nu te-ar costa atat de mult, chiar daca nu ai reusii..., si +, cerintele la echipele din ligile inferioare din Romania sunt mult mai mici decat la cele din alte tarii! happy, acum e treaba ta cum faci, poti incerca prima data in Romania, pe urma in alte tarii, mult succes!