| anonim_4396 a întrebat:

Am 21 de ani Sunt din Tirgu mures sunt dispus sa muncesc orice! Contactati-ma hiph0p_95@yahoo.com

1 răspuns:
| JASMYNA88 a răspuns:

Aici nu iti vei gasi de lucru. eu te sfatuiesc sa iti faci un cv pe ejobs (eu asa mi-am gasit de lucru) si pe mai multe site-uri de joburi. si te mai sfatuiesc ceva, f-ti o adresa de e-mail cu numele si prenumele tau(k actualul da impresia de neseriozitatelaughing) nu iti zic de rautate! iti urez multa bafta