| VrRos780 a întrebat:

Am 22 și nu știu ce sa fac în viață.
N-am făcut nimic notabil pana acum, nici primul sărut nu l-am avut, nici n-am făcut niciodată bani singur.
Păreri?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai de fapt 16 anisori, asa cum ai declarat pe primul cont facut aici, ala de ti l-au inchis acum 6 luni.
Pe celalat cont inchis acum 1 saptamana ai declarat ca ai 20 de ani, iar acum spui ca ai 22... poate de minciuni laughing
Tie chiar nu-ti este rusine sa minti intruna?
Daca te-ai plictisit, de ce nu-ti iei de munca?

| sierra1 a răspuns:

"Am 22 și nu știu ce sa fac în viață... Păreri?"

mai ai timp. Măcar vreo 78

| johnnny123 a răspuns:

Tu ești ăla care spunea că "femeile nu sunt altceva decât obiecte", nu-i așa?

Ce surpriză că nu ai avut nicio relație până acum...

| haileewatson a răspuns:

Ti-ai facut cont nou ca sa ne spamezi cu aceeasi intrebare in fiecare zi.

| CleanHeart a răspuns:

Nu e târziu, pune-te la rand cu tine și reușești de toate