| IrinaMariaCostin a întrebat:

Am 23 ani si vreau sa devin dansatoare si sa apar in videoclipuri la manele.Ce trebuie sa fac pentru asta?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Aha,deci VREI sa devii dansatoare. Mai intai devino dansatoare si apoi pune intrebari de genul asta. Ca sa apari in videoclipuri trebuie sa stii deja sa dansezi. Nu sa inveti la ăla in videoclip. Daca arati bine posibil sa prestezi si alte servicii inainte de a ajunge pe la tv.

| whatevernvm a răspuns:

Ar trebui sa te sinucizi rapid, o poti face fara durere

| PainTech a răspuns:

Daca ai un corp frumos, poti suna la o casa de discuri sau intra pe Youtube la un videoclip cu manele si in descrierea clipului sau a canalului vei gasi date de contact. De acolo vezi ce zice... Succes!

| BeeBia a răspuns:

Trebuie sa ii faci un copil lui Guta si esti rezolvata.