| Brates_Silica_Aurelia_1975 a întrebat:

Am 37 de ani si toata viata mi-am dorit sa devin fotomodel, dar am nascut 2 copii si m-am ocupat de ei. Mai imi pot incepe cariera de fotomodel la varsta asta? Ce mai pot face? Unde ma pot inscrie daca se mai poate? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Felicitari pentru cei doi copii si pot spune ca mai poti face figuratie daca te duci la niste file de casting. Da poate nu mai poti merge pe podiumul pentru fotomodele happy dar exista si podiumuri pentru vestimentatie pentru mame si vestimentatie pentru altele, deci orice este posibil.

| Brates_Silica_Aurelia_1975 explică (pentru MeConstantine):

Multumesc de raspuns. Esti un dragut.

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este prea tarziu, trebuia sa incepi pe la 18 ani.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poftim? La 37 ani marea majoritate își încheie această carieră.
Ai una reușită în schimb, cea de mamă.
Numai bine!
Pa, pa.

| onasis1961 a răspuns:

Nu cred că mai sunt şanse! Poţi să arăţi foarte bine dar vârsta de dă de gol. Încearcă să nu zici că nu ai făcut-o şi pe asta.BAftă!

| zeulzamolxe666 a răspuns:

Esti fotomodel pentru copiii si sotul tau! daca totusi vrei sa fii admirata, pune poze pe diferite site-uri si vei fi admirata.in ce priveste veniturile materiale, e un pic mai dificil.insa viata e inselatoare, mai stii care ti-e karma?

Răspuns utilizator avertizat