| Perversul69 a întrebat:

Am asa o intrebare. Eu sunt din Republica Moldova, sunt a 12-a, si dupa asta vreau sa merg la universitate.Sora mea, care acum e in Italia mi-a propus sa merg la ea sa fac universitatea. Vreau sa stiu daca e posibil, si daca da, ce trebuie sa fac pentru asta? (Inginerie Electrica)

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ca să mergi la ea e una, ca să faci acolo facultatea, trebuie să te primească la facultate. Pentru asta faci cerere la facultate, nu la sora.