| alasss a întrebat:

Am auzit ca daca vreau sa ma fac mecanic auto nu o sa imi gasesc sigur de lucru deoarece sunt destui mecanici auto si ca si daca imi gasesc oricat de bun as nu pot primi mai mult de 10 milioane salariu ...Este adevarat straight face?

1 răspuns:
| andreidraga a răspuns:

Este fals. Iti gasesti de lucru. Pe sistemul asta ar insemna ca nimeni nu poate sa devina profesor de matematica ca sunt destui.

In ceea ce priveste salariul - mergi o data cu tatal tau la un atelier auto. Cred ca aceste 10 milioane le vei vedea 20-30-40-... Si mecanicii sunt niste "doctori de masini".