| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit ca la scoala de politie majoritsatea eu specialitatea ordine si suguranta publica, dar majoritatea politistilor lucreaza si in circulatie.Se pot lucra in ambele domenii? si daca da, asta iti alegi tu si totodata ai salariul mai mare?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde unde alege fiecare sau unde e repartizat, salariu nu e asa mare doar daca il vor mari parlamentarii

| RAY a răspuns:

Banuiesc ca in functie de abilitati, am vazut in filme ca aia de circulatie au grad inferior