| sasa123 a întrebat:

Am auzit ca un meecanic auto are doar 1000 leii salar indiferent de cat de bun este... Este adevarat?

2 răspunsuri:
| Scarecrow a răspuns:

Nu!
Diferenta nu o face doar priceperea ci si locul de munca service`ul unde`si desfasoara activitatea.
Personal, am un amic la o reprezentantza Volvo ce lucreaza ca mecanic si castiga undeva la 1.800-2.000 lei.

| Urzi23 a răspuns:

Hai bre sasa ca ai dat cu maciuca la carul cu oale,eu nu am intilnit mecanic auto sa moara de foame,sau electrician, frigotehnist.Hai sa fim seriosi. Este si o chestie adevarata ca patronii sunt jupuiti de vii de stat si pun un salariu pe CM de toata jena, dar cine il opreste pe om sa cotizeze din mina la casa de pensii cu 200/ron lunar ca are de unde.