| VampDiaries a întrebat:

Am auzit ca vine caravana cu Next Top Model Romania by Catalin Botezatu. Ce virsta trebuie sa ai ca sa participi?

7 răspunsuri:
| PuFaRiNaIsThEoNe a răspuns:

Catalin a zis intr-o editie ca trebuie sa ai peste 16 ani. dar nu e fix asta. deci peste 14 in sus. anul trecut a si castigat fata aceia de 14 ani Laura. daca esti aceceptata sa-mi trmiti un mesaj :X

Răspuns utilizator avertizat
| Aniisoara a răspuns:

Pai trebuie sa ai 16 ani dar pot participa si fetele intre 14-16 ani daca ai peste 1.75m funda?big grin

| daηă a răspuns:

Am vazut la NTM si fete de 13 ani.Dar ele nu au fost luate.

| R3SP3CT a răspuns:

Răspuns utilizator avertizat
| loryiii a răspuns:

Peste 16 ani daca ai peste 1, 73 si poti sa ai 14 ani dac ai minimum 1, 76. marimi cat mai apropiate de 90-60-60, iar kg la 1, 76 de exemplu in jur de 56 ( nu e prea sanatos dar asa vor unii pfhappy. Ten fara acnee sau alte "boli" si dinti albi si frumosi. Par de preferat lung ( dar nu e neaparat). Cam astea sunt criteriile. pup si sper ca te-am ajutat.